Розвязати задачу з умовою Велосипедист долає відстань від гімназії до визначної памятки за 6

хвилин ,а пішохід за 25 хвилин. Знайти швидкість велосипедиста і швидкість пішохода, якщо швидкість пішохода на 10 км/год менша від швидкості велосипедиста.

Ответы на вопрос

Отвечает Мухина Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - скорость велосипедиста, км/ч.

6/60 ·x=25/60 ·(x-10)       |×60

6x=25x-250

25x-6x=250

x=250/19=13 3/19 км/ч - скорость велосипедиста.

13 3/19 -10=3 3/19 км/ч - скорость пешехода.