Патрульний катер помітив корабель порушників ,коли вони знаходились на відстані 1 км 600 м.Скільки

часу потрібно катеру,щоб наздогнати корабель,якщо він рухається зі швидкістю 500 м/хв,а швидкість корабля становить тільки 92% від швидкості катера.Чи встигне корабель допливти до нейтральних вод,якщо відстань до них 20 км 700 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Мисунова Ирина.

Ответ:

Щоб знайти час, який потрібен катеру, щоб наздогнати корабель, спочатку потрібно знайти їхню відносну швидкість. Оскільки швидкість корабля становить тільки 92% від швидкості катера, то його швидкість буде:

0.92 * 500 м/хв = 460 м/хв

Тому відносна швидкість корабля відносно катера буде:

500 м/хв - 460 м/хв = 40 м/хв

Тепер можемо використовувати формулу часу: час = відстань / швидкість.

Відстань між катером і кораблем становить 1 км 600 м = 1600 м. Тому час, який потрібен катеру, щоб наздогнати корабель, буде:

час = 1600 м / 40 м/хв = 40 хв

Отже, катер наздожене корабель за 40 хвилин.

Щоб перевірити, чи встигне корабель допливти до нейтральних вод, потрібно знайти час, який потрібен йому для цього. Відстань до нейтральних вод становить 20 км 700 м = 20700 м. Швидкість корабля залишається тією ж самою - 460 м/хв. Тому час, який потрібен кораблю, буде:

час = 20700 м / 460 м/хв ≈ 45 хв (округлено до найближчої цілої)

Отже, корабель не встигне доплисти до нейтральних вод, бо йому потрібен час більше, ніж 40 хв, за який катер наздожене його.

Пошаговое объяснение: