Допоможіть будь-ласка! Патрульний катер помітив корабель порушників ,коли вони знаходились на

відстані 1 км 600 м.Скільки часу потрібно катеру,щоб наздогнати корабель,якщо він рухається зі швидкістю 500 м/хв,а швидкість корабля становить тільки 92% від швидкості катера.Чи встигне корабель допливти до нейтральних вод,якщо відстань до них 20 км 700 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Казанцев Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:Спочатку необхідно знайти швидкість корабля. Якщо швидкість катера дорівнює 500 м/хв, то швидкість корабля становитиме 92% від цієї швидкості:

92% від 500 м/хв = (92/100) * 500 м/хв = 460 м/хв.

Тепер можна використовувати формулу швидкості, щоб знайти час, який потрібний катеру, щоб наздогнати корабель:

час = відстань / швидкість.

Відстань, яку потрібно подолати, щоб наздогнати корабель, дорівнює 1 км 600 м = 1600 м.

Тоді час, який потрібен катеру, щоб наздогнати корабель, дорівнює:

час = 1600 м / (500 м/хв - 460 м/хв) = 1600 м / 40 м/хв = 40 хв.

Отже, катеру потрібно 40 хвилин, щоб наздогнати корабель.

Щоб визначити, чи встигне корабель допливти до нейтральних вод, можна використати ту ж саму формулу швидкості і розрахувати, який час потрібен кораблю, щоб пройти відстань 20 км 700 м:

час = відстань / швидкість = 20700 м / 460 м/хв = 45 год )

Отриманий результат показує, що корабель не встигне доплисти до нейтральних вод.