Патульный катер помитив шхуну контрабондистив ,коли вона знаходилась на видстани 1 км. 600м вид

нього.Скильки часу потрибно катеру ,щоб наздогнати шхуну, якщо вин рухаеться из шввидкистю 500м/хв,а швидкисть шхуни становить тильки 92% вид швидкости катера. Чи встигне шхуна допливти до нейтральних вод, якщо видстань до них 20км.700м.

Ответы на вопрос

Отвечает Крупнова Алёна.
1)500*92:100=460(м/хв)-швидкість шхуни
2)20700:460=45(хв)-потрібно шхуні, щоб допливти до нейтральних вод
3)1600:500=3,2(хв)-потрібно катеру для подолання відстані в 1 км 600 м
4)20700:500+3,2=44,6(хв)-потрібно катеру, щоб наздогнати шхуну і допливти до нейтральних вод
5)45-44,6=0,4(хв)-різниця в часі шхуни і катера

Відповідь: щоб наздогнати шхуну, катеру потрібно 3,2хв.,шхуна не встигне доплисти до нейтр.вод.