Від пристані вниз за течією річки вирушив човен.Коли він проплив 29,15 км,слідом за ним відправився

катер зі швидкістю 16,5км/год.Швидкість човна в 1,5 разу менша, ніж швидкість катера . Скільки часу потрібно катеру , щоб наздогнати човен?

Ответы на вопрос

Отвечает Великий Миша.
16,5:1,5=11 (км/ч) скорость лодки
16,5-11=5,5 (км/ч) скорость сближения
29,15:5,5=5,3 (ч)
Ответ: через 5,3 часа (5 ч 18 мин) катер догонит лодку