математика ,Iванко купив олiвець ,Петрик книжку а Миколка набiр фломастерiв .Виявилось що,кожен з

них витратив вп'ятеро бiльше за попереднього ,а всi витратили 20 грн,80 к .Скiльки коштуе кожна з покупок (пж решите даю 41 бал)

Ответы на вопрос

Отвечает Поволоцкий Александр.

Ответ:

24

Пошаговое объяснение:

1/4=6/24

5/8=15/24

7/12=14/24