СРОЧНООО Петрик купив 64 зошити, причому зошитів у клітинку він купив утричі більше, ніж у

лінійку. Скільки зошитів у лінійку купив Петрик? нехай Петрик купив X зошитів у лінійку. У якому випадку правильно складене рівняння​

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Наурызбек.

Ответ:

3x+x=64

Пошаговое объяснение:

3x+x=64

4x=64

x=64÷4

x=16