помогите решить задачу. Олiвець коштуэ 3грн65 к, що на 2 грн60 к. менше нiж ручка. Зошит коштуэ на

6 грн 20 к, бiльше, нiж олiвець i ручка разом. Скiльки коштують олiвець , ручка i зошит разом? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бурьян Алексей.

Ответ:

21.95

Пошаговое объяснение:

Олівець: 3.65

Ручка: 3.65 + 2.60 = 6.25

Зошит: 6.25 + 6.20 = 12.45

Разом: 3.65 + 6.25 + 12.45 = 21.95