Із гармати встановленої на горизонтальній поверхні, горизонтально випущено снаряд зі швидкістю 100

м/с. Якої швидкості руху набуде гармата після пострілу якщо маса снаряда 20 кг., а гармата 2 тонни.

Ответы на вопрос

Отвечает Кислицин Сергей.

Ответ:

p1=p2

p1=m1*v1=20*100= 2000 (кг*м/c)

p2=m2*v1

v2=p2/m2=2000/2000=1 (м/с)