Із гармати, встановленої на гладенькій горизонтальній поверхні, горизонтально випущено снаряд зі

швидкістю 100 м/с. Якої швидкості руху набуде гармата після пострілу, якщо маса снаряда дорівнює 20 кг, а маса гармати — 2 т?​

Ответы на вопрос

Отвечает Tileuhan Sultan.

p1=p2

p1=m1*v1=20*100= 2000 (кг*м/с)

p2=m2*v1

v2=p2/m2=2000/2000=1 (м/с)