ЗАВДАННЯ 8 (2 бала). За 10 с іграшковий потяг проходить 4 м шляху. Знайдіть силу тяги, що розвивае

потяг, якщо потужність двигуна 4 Вт.​

Ответы на вопрос

Отвечает Усков Виктор.

Дано:

S = 4 м

t = 10 c

N = 4 Вт

-----------------

f - ?

Розв'язок:

N = А/t → f × S / t

A = N × t → 4 × 10 = 40

f = A/S → 40/4 = 10 H