Одна сторона прямокутника на 2,5 см менша за другу. Знайти площу прямокутника, якщо його периметр

17,4 CM​

Ответы на вопрос

Отвечает Мустафин Ильназ.

Ответ:

17,36cм

Пошаговое объяснение:

Позначимо меншу сторону прямокутника через х. Тоді більша сторона буде дорівнювати х + 2.5.

За відомим периметром прямокутника можемо записати рівняння:

2(х + х + 2.5) = 17.4

Спростивши, отримаємо:

4х = 12.4

х = 3.1

Отже, менша сторона прямокутника дорівнює 3.1 см, а більша сторона дорівнює 5.6 см (3.1 + 2.5).

Площа прямокутника дорівнює добутку його сторін:

П = 3.1 * 5.6 = 17.36 (до сотих)

Отже, площа прямокутника дорівнює 17.36 кв. см.

Отвечает Luzina Nadezhda.

Ответ:

17,36 см²

Пошаговое объяснение:

1 сторона = х см

2 сторона = х + 2,5 см

Р = 17,4 см

2 * (х + х + 2,5) = 17,4

2 * (2х + 2,5) = 17,4

2х + 2,5 = 17,4 : 2

2х + 2,5 = 8,7

2х = 8,7 - 2,5

2х = 6,2

х = 6,2 : 2

х = 3,1

1 сторона = (х) = 3,1 см

2 сторона = (х + 2,5) = 3,1 + 2,5 = 5,6 см

Р = 2 * (3,1 + 5,6) = 2 * 8,7 = 17,4 см

S = 3,1 * 5,6 = 17,36 см²