Одне з доданих чисел у сім разів більше за друге,сумма цих чисел дорівнює 88, знайти меньше з цих

чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Савельев Ярослав.

Відповідь: 11

Покрокове пояснення: Нехай менше число - х, тоді більше число - 7х.

х + 7х = 88

8х = 88

х = 11

Отвечает Котов Саша.

Ответ:

11

Пошаговое объяснение:

1 число = 7х

2 число = х

Сумма = 88

7х + х = 88

8х = 88

х = 88 : 8

х = 11

1 число = (7х) = 7 * 11 = 77

2 число = (х) = 11