ПОМОГИТЕ ПРОШУ ВАС, ПОЖАЙЛУСТА!!! Запишіть числовий вираз та обчисліть його значення:1) сума

числа 720 та частки чисел 19 750 і 25; 2) різницясуми чисел 300 і 895 та числа 128; 3) добуток суми чисел1010 і 90 та числа 15; 4) частка числа 78 279 та різницічисел 107 і 10.

Ответы на вопрос

Отвечает Добрынина Ксения.

Ответ:

1) 720+19750:25=720+790=1510

2) (300+895)-128=1195-128=1067

3) (1010+90)*15=1100*15=16500

4) 78279:(107-10)=78279:97=807