При яких значеннях х значення виразу виразу 2/3 x - 3 у 3 рази більше, ніж значення виразу 0,2x-4?​


Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Алина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Складемо рівння

2/3х-3=3(0.2х-4)

2/3х-3=0.6х-12

2/3х-6/10х=-12+3

20/30х-18/30х=-9

1/15х=-9

х=-135

2/3*(-135)-3=-93

0.2*(-135)-4=-31

-31*3=-93