На шкільній клумбі учні посадили 6 кущів жоржин, троянд – на 3 більше, ніж жоржин,а петуній -у 10

разів більше, ніж троянд. Скільки петуній посадили ?

Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Надежда.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1. 6 + 3= 9 (кущ)-посадили троянд 2. 9 + 10= 19 (кущ)-посадили петуній      Відповідь:19 кущів петуній посадили учні.