На клумбі росте 165 жоржин,троянд і гладіолусів. Відомо що троянд і жоржин на клумбі 111, а троянд

і гладіолусів 105. Скільки троянд, жоржин і гладіолусів окремо. Бажано повну відповідь.

Ответы на вопрос

Отвечает Настачук Ратмир.

Пошаговое объяснение:

165-111=54(гладіолуси)

165-105=60(жоржини)

105-54=51(троянди)