На одній ділянці було в 3 рази більше кущів смородини, ніж на іншій. Коли з першої ділянки

пересадили на другу 10 кущів, то на обох ділянках кущів стало порівну. Скільки кущів смородини було на кожній ділянці спочатку? А)20 кущів, 20 кущів, Б)10 кущів, 30 кущів В)30 кущів, 10 кущів Г)60 кущів, 20 кущів

Ответы на вопрос

Отвечает Ли Валя.

Ответ:

3х-1 ділянка

х-2 ділянка

рівняння:

3х-10=х+10

3х-х=10+10

2х=20

х=10(кущів)-на 2 ділянці спочатку

10*3=30(кущів)-на 1 ділянці спочатку

В)30 кущів, 10 кущів