Допоможіть,будь ласка. Даю 60 балів! 1. На одній ділянці було в 3 рази більше кущів смородини,ніж

на іншій. Коли з першої ділянки пересадили на другу 10 кущів,то на обох ділянках кущів стало порівну. Скільки кущів смородини було на кожній ділянці? 2. Перше число в три рази більше за друге.Знайдіть ці числа,якщо різниця першого числа і числа 10,дорівнює сумі другого числа і числа 6.

Ответы на вопрос

Отвечает Гиновян Сергей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

№1

1 участок = 3х кустов

2 участок = х кустов

3х - 10 = х + 10

3х - х = 10 + 10

2х = 20

х = 20 : 2

х = 10

1 участок = (3х) = 3 * 10 = 30 кустов было изначально

2 участок = (х) = 10 кустов было изначально

30 - 10 = 10 + 10

20 = 20

№2

1 число = 3х

2 числр = х

3х - 10 = х + 6

3х - х = 6 + 10

2х = 16

х = 16 : 2

х = 8

1 число = (3х) = 3 * 8 = 24

2 число = (х) = 8

3*8 - 10 = 8 + 6

24 - 10 = 8 + 6

14 = 14

Отвечает Сайлаубеков Даниал.

Нехай, 1 ділянка = 3х кущів

2 ділянка = х кущів

Тоді:

3х - 10 = х + 10

3х - х = 10 + 10

2х = 20

х = 20/2

х = 10

1 ділянка = (3х) = 3 * 10 = 30 кущів було спочатку

2 ділянка = (х) = 10 кущів було спочатку

30 - 10 = 10 + 10

20 = 20

№2

1 число = 3х

2 число = х

3х - 10 = х + 6

3х - х = 6 + 10

2х = 16

х = 16/2

х = 8

1 число = (3х) = 3 * 8 = 24

2 число = (х) = 8