На одній ділянці було в 5 разів більше кущів смородини ніж на другій. Після того як на другу

ділянку пересадили з першої 50 кущів і ще посадили на цю ділянку 60 кущів то на обох ділянках стало кущів смородини порівно. Скільки кущів смородини було на кожній ділянці спочатку? Срочно!!

Ответы на вопрос

Отвечает Жидик Ваня.

Ответ:

200; 40

Пошаговое объяснение:

5x - начальное количество кустов смородины на 1-м участке.

x - начальное количество кустов смородины на 2-м участке.

5x-50=x+50+60

5x-x=110+50

x=160/4

x=40 - начальное количество кустов смородины на 2-м участке.

5·40=200 - начальное количество кустов смородины на 1-м участке.