(x+1):(y-3)=7:8 3y=36


Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Александра.

Перетворимо вихідне рівняння за допомогою множення на спільний знаменник:

(x+1)/(y-3) = 7/8

Помножимо обидві частини на 8(y-3), щоб позбавитися від знаменників:

8(x+1) = 7(y-3)

Розкриємо дужки та спростимо:

8x + 8 = 7y - 21

Рухаючись за метою, знайдемо значення y з другого рівняння:

3y = 36

y = 12

Підставимо знайдене значення y у рівняння, яке містить x та y:

8x + 8 = 7y - 21

8x + 8 = 7(12) - 21

8x + 8 = 60

8x = 52

x = 6.5

Відповідь: x = 6.5, y = 12.

Отвечает Потехин Артем.
Ответ:

(x,y)=(-1574/83,36/83)