3 натуральних чисел від 1 до 20 навмання вибирають одне. Яка ймовірність того, що воно не є

дільником числа 12?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирошин Миша.

Ответ:

Подія А - учень назвав число яке не є дільником числа 20.

n=20 - всі можливі випадки

m= 20-6=14 - випадки які сприяють події А.

Р(А)=m/n, Р(А)= 14/20=7/10.

Якщо потрібно у відсотках, то 0,7*100%=70%

Отвечает Орехво Лев.

Відповідь: 0,7

Пояснення:

розв'язання завдання додаю