Середнє арифметичне двух чисел, одне з яких у 4 рази більше за друге, дорівнює 40. Знайди ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Рожкова Лена.

Ответ:

16,64

Пошаговое объяснение:

х - перше  число;

4х - друге число

(х+4х):2=40

5х:2=40

5х=40*2

5х=80

х=80:5

х=16 - перше число

4х=16*4=64 - друге число