Маса одного мішка зерна дорівнює 47 кг, а другого 53кг.Яка маса третього мішка зерна,якщо середня

маса трьох мішків зерна дорівнює 52кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Мисик Юля.

Ответ:

Маса третього мішка зерна дорівнює 56 кг

Пошаговое объяснение:

Маса одного мішка зерна дорівнює 47 кг, а другого 53кг.Яка маса третього мішка зерна,якщо середня маса трьох мішків зерна дорівнює 52кг?

  • Середнє арифметичне кількох чисел – сума цих чисел, що поділена на кількість доданків.

Позначимо масу третього мішка зерна як x кг.

І   мішок - 47 кг

ІІ  мішок - 53 кг

ІІІ мішок -  х кг

За умовою, середня маса трьох мішків зерна дорівнює 52 кг, тому можемо записати наступне рівняння для середньої маси:

\sf \dfrac{47+53+x}{3} =52

Розв'яжемо це рівняння:

100 + x = 3 · 52

x = 156-100

x = 56

Отже, маса третього мішка зерна дорівнює 56 кг.

Відповідь: 56 кг

#SPJ1