Завдання 180. Маса одного мішка зерна дорівнює 47 кг, а другого - 53 кг. 0 1) Знайдіть середню масу

мішка зерна. А. 49 кг. Б. 50 кг. В. 51 кг. Г. 52 кг. 2) Яка маса третього мішка зерна, якщо середня маса трьох мішків зерна дорівнює 52 кг?​ Дам ще балів, бистріше

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопьева Инна.

Ответ:

1) середня маса мішка зерна дорівнює 50 кг

2) маса третього мішка зерна дорівнює 56 кг

Пошаговое объяснение:

1) Маса одного мішка зерна дорівнює 47 кг, а другого - 53 кг. Знайдіть середню масу мішка зерна.  

2) Яка маса третього мішка зерна, якщо середня маса трьох мішків зерна дорівнює 52 кг?​

Середнє арифметичне кількох чисел – сума цих чисел, що поділена на кількість доданків.

Розв'язання

1) Щоб знайти середню масу мішка зерна, потрібно знайти середнє арифметичне мас двох мішків зерна, тобто додати масу першого мішка (47 кг) до маси другого мішка (53 кг) і розділити на кількість мішків (2):

\dfrac{47+53}{2} =\bf 50   (кг)

Отже, середня маса мішка зерна дорівнює 50 кг.

2) Позначимо масу третього мішка зерна як x кг.

За умовою, середня маса трьох мішків зерна дорівнює 52 кг.

Щоб знайти середню масу мішка зерна, потрібно знайти середнє арифметичне мас трьох мішків зерна, тобто додати масу першого мішка (47 кг) до маси другого мішка (53 кг) до  третього мішка (х кг) і розділити на кількість мішків (3).

Тому можемо записати наступне рівняння для середньої маси:

\sf \dfrac{47+53+x}{3} =52

Розв'яжемо це рівняння:

100 + x = 3 · 52

x = 156-100

x = 56

Отже, маса третього мішка зерна дорівнює 56 кг.

#SPJ1