Задача:На 3 машини навантажили 320 мішків зерна.На 1 і 2 машину разом 180 мішків зерна,а на 2 і 3

-210 мішків.Скільки мішків зерна навантажили на кожному окремо

Ответы на вопрос

Отвечает Туржанова Аля.

1)210-180=30(м)-навантажили на 1-шу машину.
2)180-30=150(м)-навантажили на 2-гу машину.
3)210-150=60(м)-наввантажили на 3-тю машину.
Відповідь : 30,60і150 мішків.