школярі зібрали зі своєї ділянки 5 мішків картоплі і 2 мішки буряків , загальна маса овочів 330

кг, яка маса одного мішка буряків ,якщо маса одного мішка еартоплі 50 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Маркевич Полина.
50*5=250кг картоплі в 5 мішках
330-250= 80 кг буряків
80/2= 40 кг маса одного мішка буряків