250. Гаррі Поттер у баскетбольному матчі набрав 12 очок, а Герміона Грейнджер - на 3 очки менше.

Скільки очок вони набрали разом? 251. Обчисли значення виразу: 1) а – 5792, якщо а = 8397; 10 000; 2) 35 492 – b, якщо b = 9001; 5993. 252. Том Сойєр і Беккі Тетчер виграли разом у лотерею 327 грн. Том виграв 159 грн. Хто з друзів виграв більше й на скільки? 253. З двох полів зібрали 1380 т зерна пшениці й жита. Пшениці зібрали 657 т. Жита чи пшениці зібрали більше й на скільки? 254. Виконай перевірку дії 23 – 5 = 18. Чи справджуютьс правила:

Ответы на вопрос

Отвечает Андрющенко Мария.

Ответ:

15

Потому что 12 + 3 = 15

Отвечает Изимов Избасар.

Відповідь:250. 1)12-3=9(очк) набрала герміона

2)12-9=3(очк) на 3 очки більше набрав Гаррі Потер

3)12+9=21(очк) разом

Покрокове пояснення: