Знайдіть НСД (12, 18)​


Ответы на вопрос

Отвечает Явишкин Макс.

Пошаговое объяснение:

НОД (12; 18) = 6

12 = 2 * 2 * 3

18 = 2 * 3 * 3

НОД (12; 18) = 2 * 3 = 6

Отвечает Богданов Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 12 і 18

12 = 2 · 2 · 3

18 = 2 · 3 · 3

Загальні множники чисел: 2; 3

Щоб знайти НСД треба перемножити їх загальні множники

НСД (12; 18) = 2 · 3 = 6