На математичній олімпіаді кількість хлопчиків відноситься до кількості дівчат як 3:5 причому дівчат

на 6 більше ніж хлопчиків. Скільки дівчат і хлопців на математичній олімпіаді? срочно (​

Ответы на вопрос

Отвечает Абрамов Лёша.

Пошаговое объяснение:

1) 5 - 3 = 2 (части) - больше девочек

2 части = 6 человек

2) 6 : 2 = 3 (человека) - составляет 1 часть

3) 3 * 3 = 9 (мальчиков) - участвовало в олимпиаде

4) 3 * 5 = 15 (девочек) - участвовало в олимпиаде

Отвечает Мухаметов Ярослав.

Ответ:

Хлопців 9,

Дівчат 15.

Пошаговое объяснение: