Обчисліть суму чисел -4 і 8 А -4 Б 12 В -12 Г 4


Ответы на вопрос

Отвечает Ситников Миша.

Ответ:

Г 4

Пошаговое объяснение:

-4 + 8= 8 - 4= 4

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Відповідь: Г

Пояснення: Сума це додавання, а дальше я не знаю що пояснювати