Подскажите пожалуйста) Тарас веде свій блог і має 1540 підписників. Відомо, що 9/20 аудиторії з

його міста. Скільки підписників у Тараса з його міста? Скільки його підписників з інших місць?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гавшин Андрей.
Ответ:
847 (ЭТО НЕ ТОЧНО!)
Пошаговое объяснение:
1540:20•9=693- з його містаміста-містамістаміста
1540-693=847-з другого міста