532. На пасажирському пароплаві 2/5 місць першого класу, а решта другого. Скільки всього місць на

пароплаві, якщо місць другого класу на 48 більше, ніж місць першого класу?

Ответы на вопрос

Отвечает Утаковский Саян.

Ответ:          240.

Пошаговое объяснение:

2/5 мест 1  класса

остальные => 1-2/5 = 5/5 - 2/5 = 3/5  - 2 класса на 48 больше 1 класса.

Сколько всего мест?

********

Всего  х мест

3/5x - 2/5x = 1/5x;

1/5x = 48;

x=48:(1/5);

x=48*5 = 240 мест на пароходе.