На пасажирському теплоходi 28% усіх місць — І-го класу. 3/25 - П-го класу, решта 210 місць , Ш-го

класу. Скільки всього місць на теплоході?​

Ответы на вопрос

Отвечает Исаев Ибрагим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

28% = 28 : 100 = 0,28

3/25 = 0,12

Все места = х мест

1 класс = 0,28х мест

2 класс = 0,12х мест

3 класс = 210 мест

0,28х + 0,12х + 210 = х

0,4х + 210 = х

0,4х - х = -210

-0,6х = -210

х = -210 : (-0,6)

х = 350

Все места = (х) = 350 мест

1 класс = (0,28х) = 0,28 * 350 = 98 мест

2 класс = (0,12х) = 0,12 * 350 = 42 места

3 класс = 210 мест

98 + 42 + 210 = 350