зал кінотеатру містить 500 місць, причому кожний ряд містить однакову кількість місць. кількість

рядів у кінотеатрі на 5 менша за кількість місць у кожному ряду , скільки місць містить кожний ряд кінотеатру?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеевич Александр.

Ответ:

20 рядов и 25 мест

Пошаговое объяснение:

методом подбора или уравнением

кол-во рядов берем за Х

кол-во мест в ряду за Х+5

Х(Х+5)=500

Х²+5Х-500=0

D=25+2000=2025=45²

X¹=(-5+45)/2=20

Х²=(-5-45)/2=-25 не подходит

а значит 20 рядов и 25 мест