Скількома способами можна скласти розклад з 4 уроків, якщо є 9 предметів (уроки в розкладі не

повторюються)

Ответы на вопрос

Отвечает Гайнанова Кристина.

используем формулу размещения из n элементов по m

\displaystyle A^4_9= \frac{9!}{(9-4)!} = \frac{9*8*7*6*5!}{5!}= 72*42=3024

существует 3024 таких способа