Два собаки зустрілися на темній вулиці, злякались один одного й розбіг- лися в протилежних

напрямках. Перший собака біжить зі швидкістю 6 км/год, а другий - 5 км/год. Яка відстань буде між собаками через 3 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Мещеряков Рома.

Ответ:

33км

Пошаговое объяснение:

1)6+5=11км/год

2)11*3=33км

Отвечает Коваленко Дима.

Ответ:33 км

Пошаговое объяснение:

6км/год+5км/год=11км/год(загальна швидкість)

S=11*3=33км