Складіть числовий вираз і обчисліть його значення. До різниці чисел (-2 1/3) і 7 1/7 додати суму

чисел 7 1/7 і (-10 2/3) Пожалуйста помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Ramazanova Maj.

Ответ:

-13

Пошаговое объяснение:

( -2 1/3 - 7 1/7) + (7 1/7 +(-10 2/3))= - 2 1/3 - 7 1/7 + 7 1/7  - 10 2/3=

= - 2 1/3 -10 2/3 = -(2 1/3 + 10 2/3)= - 12 3/3= -13

сумма противоположных чисел  - 7 1/7 + 7 1/7  = 0.