Складіть числовий вираз і обчисліть його значення: 1) до суми чисел -6 і -19 додати число 15; 2)

до числа -3,6 додати суму чисел -7,2 і 4,5; 3) до суми чисел -1,4 і -1,8 додати суму чисел -5,2 і 8,1.

Ответы на вопрос

Отвечает Федянин Илья.

Відповідь:

1) -6 + (-19) + 15 = -25 + 15 = -10

2) 3,6 + (-7,2 + 4,5) = 3,6 + (-2,7) = 3,6 - 2,7 = 0,9

3) (-1,4 + (-1,8)) + (-5,2 + 8,1) = -3,2 + 2,9 = -1.3

Покрокове пояснення: