Вкажіть кількість речовини (моль) атомів Оксигену у формульній одиниці Fe(NO3)3 кількістю речовини

3 моль: ​

Ответы на вопрос

Отвечает Файзиева Виолетта.

Дано:

n(Fe(NO3)3) = 3 моль

Знайти:

n(O) - ?

Розв'язання:

1) n(O) = n(Fe(NO3)3) * 3 * 3 = 3 * 3 * 3 = 27 моль.

Відповідь: Кількість речовини атомів O становить 27 моль.