Троє грибників знайшли 18 грибів.Перший знайшов 6 грибів,другий-5.Скільки грибів знайшов третій

грибник.

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Леночка.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 6+5=11(гр) - разом знайшли перший і другий грибник;

2)18-11=7(гр)

Відповідь: сім грибів знайшов третій грибник.