Троє хлопчиків зібрали 106 грибів. Другий хлопчик зібрав на 12 грибів більше, ніж перший, а третій

– на 16 грибів більше, ніж другий. Скільки грибів знайшов кожний хлопчик ?

Ответы на вопрос

Отвечает Иманаев Паша.
Пусть первый собрал х(г.) 
второй х+12(г,),третий собрал (х+12+16) г. = (х+28) г., всего они собрали 106 грибов.
х+(х+12) +(х+28)=106
3х+40=106
3х=106-40
3х=66
х=66:3
х=22  (грибов собрал  первый)
22+12=34(г.) - собрал второй.
34+16=50(г.) - собрал третий.
Ответ: 22г.; 34г.; 50г.