Троє хлопчиків зібрали 89 грибів. Один із них зібрав знайшов на 5 грибів більше ніж другий, а

третій - у 2 рази більше, ніж перший. Скільки грибів зібрав кожен із хлопчиків?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бояренков Дмитрий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Х собрал 1

Х+5 собрал 2

2х собрал 3

Х+х+5+2х=89

4х=89-5

4х=84

Х=84:4

Х=21 гриб собрал 1

21+5=26 грибов собрал 2

2*21=42 гриба собрал 3

Отвечает Қуатова Жұлдыз.

Ответ:

х+(х+5)+2х=89

х+х+5+2х=89

х+х+2х=89-5

4х=89-5

4х=84

Х=84:4

Х=21(1-ый)

21+5=26(кажется 2-ой)

21×2=42(3-ий)

Пошаговое объяснение: