периметр прямокутника дорівнює 49 см, а довжини сторін відносяться як 3:4.Чому дорівнюють сторони

прямокутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Щербач Маргарита.

Відповідь:

1) 4 + 3 = 7 - усього частин

2) 49 / 7 = 7 - 1 частина

3)7 * 3 = 21 -  перша частина

4)7 * 4 = 28 - друга частина

Покрокове пояснення: