Довжина прямокутника 12дм, ширина 8дм. Знайти периметр і площу фігури


Ответы на вопрос

Отвечает Зиновина Ольга.

Привіт, зараз все зробимо)

Ответ: P прямокутника= 40 дм,  S прямокутника=96дм^2

Пошаговое объяснение:

Дано:

а=12дм

b=8дм

P-?

S-?

Розв'язання:

1) P= 2*(a+b)= 2*(12+8)= 40(дм) P прямокутника

2) S= a*b= 12*8=96(дм^2) S прямокутника

Відповідь: P прямокутника= 40 дм,  S прямокутника=96дм^2