довжина однієї сторони трикутника 13 см,а друга сторона цього прямокутника в 5 разів

більше.знайдіть периметр поямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Булатова Мария.

Периметр прямокутника складається з довжини двох сторін і двох катетів. Задана довжина однієї сторони рівна 13 см, а друга сторона в 5 разів більша, тобто 65 см. Знаходимо довжини двох катетів:

x = √(65² - 13²) = 62 см.

Периметр прямокутника = 13 + 65 + 62 + 62 = 202 см.