Довжина першої сторони трикутника 2 ⅜ дм, друга на ⅝ дм довша. Знайдіть довжину третьої сторони,

якщо периметр трикутника 10 дм​

Ответы на вопрос

Отвечает Печёнкин Олег.

Ответ:

4⅝

Пошаговое объяснение:

2⅜+⅝=3(дм)- друга сторона

3+2⅜=5⅜

10-5⅜=4⅝(дм) третя сторона

Отвечает Крыгин Алексей.

Відповідь:

можно було поставити хоть і 10б(

Покрокове пояснення:

Для знаходження довжини третьої сторони потрібно від периметру трикутника відняти довжини першої і другої сторін:

Перша сторона: 2 3/8 дм = 2.375 дм

Друга сторона: 2 3/8 дм + 5/8 дм = 3 дм (зведення дробу до десяткового дробу: 2.375 + 0.625 = 3)

Периметр трикутника: 10 дм

Довжина третьої сторони: 10 дм - 2.375 дм - 3 дм = 4.625 дм

Отже, довжина третьої сторони трикутника дорівнює 4.625 дм.