ширина прямокутного паралелепіпеда 63 см, а висота становить 20% дово ширину, обчисліть об'єм

паралелепіпеда​

Ответы на вопрос

Отвечает Харитонов Михаил.

Пошаговое объяснение:

Ширина прямокутного паралелепіпеда = 63 см

Висота паралелепіпеда = 20% ширини = 20/100 * 63 см = 12.6 см

Довжина паралелепіпеда може бути будь-якою, не вказано в умові.

Тому, об'єм паралелепіпеда дорівнює добутку трьох його розмірів:

V = довжина x ширина x висота

V = a x b x c, де a, b, c - довжина, ширина та висота відповідно.

Відповідно, об'єм паралелепіпеда:

V = 63 см x довільна довжина x 12.6 см = 794.52 см³ (округлено до сотих)

Відповідь: 794.52 см³.

Отвечает Grubinuk Vlad.

Ответ:

Ширина прямокутного паралелепіпеда = 63 см

Висота паралелепіпеда = 20% ширини = 20/100*63 см = 12.6 см

Довжина паралелепіпеда може бути будь-якою, яка не вказана в умові.

Тому обсяг паралелепіпеда дорівнює видобутку трьох його розмірів:

V = Довжина x ширина x висота

V = axbxc, де a, b, c - Довжина, ширина та висота відповідно.

Відповідно, обсяг паралелепіпеда:

V = 63 см x довільна длина x 12.6 см = 794.52 см³ (округлено до сотих)

Відповідь: 794.52 см³.

Пошаговое объяснение: