Перших число 120, друге число становить 40% першого, а третє 75% другого. знайди середнє

арифметичне цих чисел. тільки будь ласка постарайтесь правильно та з розв'язком​

Ответы на вопрос

Отвечает Сосновская Таисия.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) друге число становить 40%(0,4) першого - іншими словами

 0,4 від 120

 120× 0,4= 48 - друге число

2) третє 75% (0,75) другого -

   0,75 від 48

  48 ×0,75 = 36  - третє число

3) (120+ 48+ 36) :3 = 40+ 16+12= 68 - це і є середнє арифм.