Першого дня туристи пройшли 15,1 км, що на 3,5 км менше, ніж вони пройшли другого дня, і на 5,2

км більше, ніж третього. Скільки кілометрів пройшли туристи за три днi

Ответы на вопрос

Отвечает Кинерейш Полина.

Ответ:

1)15,1-3,5=11,6(км)-другого дня

2)11,6+5,2=16,8(км)-третього дня

3)15,1-3,5+16,8=35,4(км)-за три дні

Відповідь:35,4 км пройшли туристи за три дні